gładka twarz

Sposobów depilacji nóg jest wiele. Najczęściej wybieramy te najbardziej tradycyjne, czyli golenie maszynką. Taka forma jednak, nieraz przysparza nam wiele problemów. W przypadku kobiet z nadwrażliwą skórą, może ona powodować niechciane podrażnienia i zaczerwienienia, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Golenie maszynką zatem, jest polecane tylko i wyłącznie w sytuacji w której nie mamy możliwości wyboru innych metod depilowania nóg.

Niewątpliwym jej plusem jednak jest szybkość wykonania w Łodzi depilacji, gdyż golenie zajmuje nam zaledwie kilka minut. Decydując się na taką formę, pamiętajmy jednak o wcześniejszym zastosowaniu odpowiednik pianek, kremów, bądź też żelów, które ułatwiają depilację, jak również zapobiegają powstawaniu podrażnień. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest depilacja nóg laserem. Zabieg ten powinien być wykonywany przez wyspecjalizowaną kosmetyczkę.

Jest on całkowicie nieinwazyjny, jak również bezpieczny dla kobiet. Ponadto, pozwala w najbardziej skuteczny sposób, pozbyć się owłosienia na nogach (w Łodzi) na bardzo długi czas. Może on jednak powodować niewielki ból i dyskomfort w czasie używania lasera. Wiele pań opisuje go jako mrowienie, bądź też pieczenie. Istnieją jednak sposoby, które pozwalają na ograniczenie takiego bólu do minimum, poprzez użycie odpowiednich żeli chłodzących na nogi. W niektórych przypadkach istnieje konieczność powtarzania zabiegu kilka razy, mimo tego jednak taka forma usuwania owłosienia wydaje się być najbardziej opłacalna. Efekt utrzymuje się bardzo długo, gdyż wiązki lasera usuwają włos, wraz z jego cebulką. Każdy taki zabieg, powinien być poprzedzony konsultacją ze specjalistą, który odpowie na wszystkie nasze pytania, jak również sprawdzi, czy w naszym przypadku nie istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacyjnego laserem. Warto również wspomnieć o depilacji nóg woskiem, gdyż forma ta wydaje się być nieco popularniejsza wśród pań, aniżeli depilacja laserowa. Wynika to gównie z faktu, że wiele kobiet decyduje się na samodzielne wykonanie takiej depilacji w domu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)